ارتباط با ما

تماس با نکوموکو، از طریق ارسال تیکت، ایمیل و ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پنل کاربری نکوموکو می باشد .در پنل کاربری، جهت استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید به بخش ارسال تیکت مراجعه فرمایید.

info@nekoumoku.com

صندوق ارسال انتقادات ، پیشنهادات و ارتباط مستقیم با مدیریت

amirhossein_nekougol@

مشاوره خرید، مرجع پاسخگویی به سوالات در خرید دوره و ارتباط با مشاوران نکوموکو

ارسال تیکت

جهت پشتیبانی دوره، سوالات آموزشی و ارتباط سریع و ساختاریافته با پشتیبانان نکوموکو

سوالات متداول

اگر در صفحه دوره، عبارت “ثبت نام شده” مشاهده می کنید و قفل فیلم ها باز و سبز رنگ است اما ویدیو ها نمایش داده نمیشود، مراحل زیر را دنبال کنید :

1- سرور ویدیو را تغییر دهید.

2- اگر مشکل برطرف نشد از صفحه دوره و در حالی که درس اول باز باشد؛ اسکرین شات گرفته و در یک تیکت برای پشتیبانی ارسال کنید.

در صورتی که دوره را خریداری کرده اید اما با تغییرات سایت دوره شما غیرفعال شده؛ باید سفارش جدید ثبت کنید تا در صورت تایید ادمین، دوره شما فعال شود. 

در صفحه دوره بر روی ثبت نام کلیک کرده و مراحل را طی کنید تا به پیام سبز رنگ سفارش شما دریافت شد برسید. توجه داشته باشید درگاه پرداخت را روی “کارت به کارت” تنظیم کنید. نیازی به واریز مجدد نیست و اطلاعات پرداخت شما در سیستم موجود است. پس از تطابق سفارش با اطلاعات پرداخت توسط پشتیبان سایت، دوره شما فعال شده و پیامک تایید برایتان ارسال می شود.

می توانید با عوض کردن سرور پخش ویدیو ها، از سروری که ترافیک کمتری در آن وجود دارد استفاده کنید.

توجه داشته باشید ویدیو ها از طریق استریم پخش میشوند؛ در نتیجه کیفیت پخش ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت شما دارد و به صورت خودکار نسبت به سرعت شما، کیفیت نیز تغییر میکند. در صورتی که مایل به تنظیم خودکار کیفیت نیستید، در پایین ویدیو آیکن چرخ دنده را انتخاب کرده و کیفیت دلخواه خود را انتخاب کنید.

خیر، به دلیل حفظ کپی رایت فیلم ها فقط به صورت آنلاین قابل مشاهده است و هرگونه ضبط ویدیو ها و انتشار آن پیگرد قانونی دارد.

شما میتوانید دوره حضرت ایچیموکو و سایر دوره ها را آنلاین تماشا کنید.

به صورت همزمان فقط یک کاربر امکان ورود به یک پنل را دارد و از ورود همزمان چند دستگاه به صورت خودکار جلوگیری خواهد شد. در نظر داشته باشید که آی پی دستگاه و نوع آن در سیستم ثبت خواهد شد و در صورت مشاهده رفتار غیرمعمول در دستگاه ها، برای حساب کاربری شما تیکت اخطار ارسال خواهد شد.

آکادمی نکوموکو، حق معنوی استفاده از هر پنل را برای یک نفر تعریف کرده است و در نتیجه متاسفانه این امر از نظر ما خلاف مقررات بوده و مقدور نیست. در صورت تمایل میتوانید پنل جداگانه تهیه کنید.

توجه داشته باشید که تاریخچه دستگاه های متصل شده به پنل کاربری شما در سرور های نکوموکو ذخیره شده و در صورت مشاهده موارد مشکوک و تعدد دستگاه های متصل شده به پنل، برای شما تیکت اخطار ارسال می گردد و در مواردی باعث حذف پنل شما خواهد شد.

نکوموکو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید …