درباره ما

تخصصی ترین مرجع ایچیموکو در ایران
دقیقه آموزش کاربردی
36000+
دقیقه آموزش کاربردی
رضایت مندی دانشپذیران
93%
رضایت مندی دانشپذیران
نفر ثبت‌نام در دوره
2348
نفر ثبت‌نام در دوره

آکادمی نکوموکو؛ اولین و برترین مرجع ایچیموکو در ایران

آکادمی نکوموکو در سال ۱۳۹۸ با هدف آگاه‌سازی و کمک به جامعه معامله‌گران ایرانی و علاقه‌مندان به حوزه ترید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی داخلی و بین‌المللی توسط امیرحسین نکوگل تأسیس شد. نام این آکادمی از تلفیق نام سیستم معاملاتی ایچیموکو و نام خانوادگی امیرحسین نکوگل برگرفته شده است.

آکادمی نکوموکو در ایران، به عنوان یک مجموعه‌ی پیشرو در حوزه ترید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، برای اولین بار سیستم معاملاتی ایچیموکو را با رویکرد ترید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی ارائه کرده است. تیم تحقیقاتی آکادمی نکوموکو، که از نخبگان با تجربه در این مجموعه تشکیل شده، برای اولین بار در دنیا موفق به خلق استراتژی‌های شگفت‌انگیزی با استفاده از ایچیموکو در ایران شده است.

با بهره‌گیری از تجربه و تخصص تیم متخصص آکادمی نکوموکو، علاقه‌مندان به حوزه ترید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی می‌توانند به صورت دوره‌های آموزشی در این آکادمی شرکت کرده و از رویکردهای نوین در این حوزه بهره‌برداری کنند. همچنین، این آکادمی با ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی، به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا بتوانند با رویکردهای مدیریتی مناسب، بهره‌وری بیشتری در بازارهای مالی داشته باشند.

امیرحسین نکوگل، موسس آکادمی نکوموکو و تحلیلگر بازارهای مالی است که از سال ۱۳۹۶ به صورت حرفه‌ای با معامله‌گری و ترید در بازارهای مالی آشنا شده است. او با تجربه بسیار در تحلیل بازار، پس از آزمون و خطا در سیستم‌های معاملاتی مختلف، به فرمولی بی‌نظیر در طراحی سیستم جامع معاملاتی بر منبای ایچیموکو رسیده که این سیستم با رویکردی جدید از تحلیل و ترید، تحت عنوان “حضرت ایچیموکو” رونمایی شده است.

اما نکته قابل توجه فعالیت او، تأسیس آکادمی نکوموکو در سال ۱۳۹۸ است. این آکادمی با هدف آگاه‌سازی و کمک به جامعه معامله‌گران ایرانی و علاقه‌مندان به حوزه ترید و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی داخلی و بین‌المللی تأسیس شده است و تا کنون افتخار همراهی و آموزش به بیش از ۱۰ هزار نفر دانش پذیر و علاقه مند به تحلیل و ترید در بازار های مالی را داشته است.

نام این آکادمی از تلفیق نام سیستم معاملاتی ایچیموکو و نام خانوادگی امیرحسین نکوگل برگرفته شده است.

امیرحسین نکوگل- آکادمی نکوموکو